Hakkımızda

Marble Surface

   Müziği, sanatı sadece iş olarak değil yaşam stili olarak benimsemiş, hem alanında farklı çalışmalar ile bilgi ve becerilerini zenginleştirmiş hem de sosyal iletişim becerileri ve formasyon alanında kendini geliştirmiş öğretmenler olarak, gerek müziği bizler gibi bir meslek olarak seçmek isteyen "geleceğin müzisyenlerine" yol göstermek, gelişimlerinde başrol oynamak, gerekse müziği ve sanatı hayatlarına hobi amaçlı dahil etmek isteyen her yaştan "öğrencinin" zevkli ve coşkulu saatler geçirmesine öncülük etmek ve hayatlarında var ettiği sanat sayesinde hep bir adım önde olmalarını sağlamak en büyük mutluluğumuz.

    Siz de müziği ve sanatı hayatınızda var etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve enstruman çalmanın, sanat ile içiçe olmanın keyfine varabilirsiniz.

Artık piyano, gitar, viyolonsel, keman, yan flüt, bale, modern dans, resim, desen çalışması, temel sanat, koro, orkestra, yaratıcı drama, tiyatro gibi birçok alanda eğitime başladık. Sizlerle yaşayacağımız sanat ve çoşku dolu saatlerin en az sizler kadar heyecanını yaşıyoruz.

Misyonumuz
Aslında devletin eğitim planlarında yapması gerektiğini düşündüğümüz, her bireyin bir sanat dalı ile uğraşması gerektiği fikrini çok daha geniş kapsamda uygulayabilmek.

Başarı Hikayemiz
Çok büyük ticari kaygılar gütmeden, çocuklarımızı yani geleceğimizin güvencelerini sanat ile tanıştırıyoruz, hayatlarında yaratıcı düşünceyi, estetik kavramları barındıyoruz ve bazılarını geleceğin müzik öğretmeni veya sanatçısı olma yolunda adım atmasında rehber oluyoruz. Ve bu tecrübelerden tarifsiz bir mutluluk ve haz duyuyoruz.

Beklentilerimiz
Biz Serenad Sanat ailesi olarak siz velilerden beklentilerimiz çocuklarımızın sanat ile ilgili palaşımlarını günlük hayatlarında da tekrarlamak, çocuklarımızı takdir etmek ve desteklemek ve onların her dönem sonu gösterilerinde seyirci koltuğunda oturup onlar ile gururlanmak.

Ücretsiz Tanışma Dersi

Ücretsiz tanışma dersi randevusu alarak bizlerle ister online ister yüz yüze tanışabilirisiniz. Sizleri de ailemiz içinde görmekten mutluluk duyacağız.

iletisim@serenadsanat.com
0553 466 0368
0232 251 8382

WhatsApp Image 2020-06-17 at 22.44.12.jp

Kadromuz ile tanışın

serpil.jpeg
senem.jpeg
levo.jpeg
özgün.jpeg

Serpil Yılmaz

Eğitim Koordinatörü

Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ortak uygun zamanı ve şartları oluşturuyorum. Velilerimiz ile her konu hakkında diyalog halindeyiz. Çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aynur Senem Yurt

Keman / Piyano

Kurum kurucusu, keman ve piyano öğretmeni olarak en değerli dostlarımız öğrencilerimiz. Onların hayatlarında sanatı var etmek, sevdirmek ve hayatlarını renklendirmek en büyük amacımız.

Levent Uğur Albasan

Gitar / Piyano

Öğrencilerimizin dersler geçtikçe gelişmesi beni çok mutlu ediyor. Her biri pırlanta. Sanat ile ilgilenen çocuklarımın sayısı artıkça ve siz velilerin destek olduğunu gördükçe umutla doluyorum.

Özgün Yurt

Çello / Gitar / Piyano

Sanat herkes için. Artık sanat lüks bir ihtiyaç olmamalı. Bizler bunun için varız. Çocuklarımız çalgılarını gerçekten ilgiyle ve sevgiyle icra ediyorlar. Biliyoruz ki hayatlarında hep bir adım önde olacaklar.