Hakkımızda

Marble Surface

   Müziği, sanatı sadece iş olarak değil yaşam stili olarak benimsemiş, hem alanında farklı çalışmalar ile bilgi ve becerilerini zenginleştirmiş hem de sosyal iletişim becerileri ve formasyon alanında kendini geliştirmiş öğretmen çift olarak, gerek müziği bizler gibi bir meslek olarak seçmek isteyen "geleceğin müzisyenlerine" yol göstermek, gelişimlerinde başrol oynamak, gerekse müziği ve sanatı hayatlarına hobi amaçlı dahil etmek isteyen her yaştan "öğrencinin" zevkli ve coşkulu saatler geçirmesine öncülük etmek ve hayatlarında var ettiği sanat sayesinde hep bir adım önde olmalarını sağlamak en büyük mutluluğumuz.

    Siz de müziği ve sanatı hayatınızda var etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve enstruman çalmanın, sanat ile iç içe olmanın keyfine varabilirsiniz.

Piyano, gitar, viyolonsel ve keman branşlarında sizlere yardımcı olmaktan, her süreçte rehberlik etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Sizlerle yaşayacağımız sanat ve çoşku dolu saatlerin en az sizler kadar heyecanını yaşıyoruz.

Misyonumuz
Aslında devletin eğitim planlarında yapması gerektiğini düşündüğümüz, her bireyin bir sanat dalı ile uğraşması gerektiği fikrini çok daha geniş kapsamda uygulayabilmek.

Başarı Hikayemiz
Çok büyük ticari kaygılar gütmeden, çocuklarımızı yani geleceğimizin güvencelerini sanat ile tanıştırıyoruz, hayatlarında yaratıcı düşünceyi, estetik kavramları barındırıyoruz ve bazılarını geleceğin müzik öğretmeni veya sanatçısı olma yolunda adım atmasında rehber oluyoruz. Ve bu tecrübelerden tarifsiz bir mutluluk ve haz duyuyoruz.

Beklentilerimiz
Biz müzik öğretmeni ailesi olarak siz velilerden beklentilerimiz çocuklarımızın sanat ile ilgili paylaşımlarını günlük hayatlarında da tekrarlamak, çocuklarımızı takdir etmek ve desteklemek ve onların her dönem sonu gösterilerinde seyirci koltuğunda oturup onlar ile gururlanmak.

Ücretsiz Tanışma Dersi

Ücretsiz tanışma dersi randevusu alarak bizlerle ister online ister yüz yüze tanışabilirisiniz. Sizleri de ailemiz içinde görmekten mutluluk duyacağız.

iletisim@serenadsanat.com
0505 452 27 12
0555 808 94 11

gitar.png

Bizler ile tanışın

senem.jpeg
özgün.jpeg

Aynur Senem Yurt

Keman / Piyano

Kurum kurucusu, keman ve piyano öğretmeni olarak en değerli dostlarımız öğrencilerimiz. Onların hayatlarında sanatı var etmek, sevdirmek ve hayatlarını renklendirmek en büyük amacımız.

Özgün Yurt

Çello / Gitar / Piyano

Sanat herkes için. Artık sanat lüks bir ihtiyaç olmamalı. Bizler bunun için varız. Çocuklarımız çalgılarını gerçekten ilgiyle ve sevgiyle icra ediyorlar. Biliyoruz ki hayatlarında hep bir adım önde olacaklar.