Gitar Dersi

Gitar Dersi

Kurumumuzda gitar dersleri bire bir formatta işlenmekte ve başlangıç yaşı 8 olarak belirlenmektedir. Fakat istenilen fiziksel yeterliliğe daha erken yaşta ulaşan bireyler için bu yaş sınırı 6'ya düşebilmektedir. Çağımızın en popüler çalgısı olan gitar, kurumumuzda popüler veya klasik olarak eğitim almak isteyen herkes için uygun programlar çerçevesinde yürütülmektedir.

Ücretsiz Tanışma Dersi

Ücretsiz tanışma dersi randevusu alarak bizlerle ister online ister yüz yüze tanışabilirisiniz. Sizleri de ailemiz içinde görmekten mutluluk duyacağız.

iletisim@serenadsanat.com
0553 466 0368
0232 251 8382

gitar.png

Kadromuz ile tanışın

serpil.jpeg
senem.jpeg
levo.jpeg
özgün.jpeg

Serpil Yılmaz

Eğitim Koordinatörü

Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ortak uygun zamanı ve şartları oluşturuyorum. Velilerimiz ile her konu hakkında diyalog halindeyiz. Çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aynur Senem Yurt

Keman / Piyano

Kurum kurucusu, keman ve piyano öğretmeni olarak en değerli dostlarımız öğrencilerimiz. Onların hayatlarında sanatı var etmek, sevdirmek ve hayatlarını renklendirmek en büyük amacımız.

Levent Uğur Albasan

Gitar / Piyano

Öğrencilerimizin dersler geçtikçe gelişmesi beni çok mutlu ediyor. Her biri pırlanta. Sanat ile ilgilenen çocuklarımın sayısı artıkça ve siz velilerin destek olduğunu gördükçe umutla doluyorum.

Özgün Yurt

Çello / Gitar / Piyano

Sanat herkes için. Artık sanat lüks bir ihtiyaç olmamalı. Bizler bunun için varız. Çocuklarımız çalgılarını gerçekten ilgiyle ve sevgiyle icra ediyorlar. Biliyoruz ki hayatlarında hep bir adım önde olacaklar.