Gitar Dersi

Viyolonsel (Çello) Dersi

Enstrüman dersleri arasında çello dersleri bire bir formatta işlenir. Arşe gibi insanın alışkın olmadığı bir materyal ile çalındığından ve perdesin bir enstruman olmasından kaynaklı belirli bir fiziksel yeterlilik ister ve başlama yaşı minimum 8 olarak belirlenmiştir. Çelloyu hobi amaçlı ve profesyonel olarak hayatında var etmek isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre programlar halinde dersler işlenmektedir. Perdeli veya tuşlu çalgılara göre daha fazla sabır ve emek ister.

Ücretsiz Tanışma Dersi

Ücretsiz tanışma dersi randevusu alarak bizlerle ister online ister yüz yüze tanışabilirisiniz. Sizleri de ailemiz içinde görmekten mutluluk duyacağız.

iletisim@serenadsanat.com
0505 452 27 12
0555 808 94 11

cellodersi.jpeg

Kadromuz ile tanışın

senem.jpeg
özgün.jpeg

Aynur Senem Yurt

Keman / Piyano

Kurum kurucusu, keman ve piyano öğretmeni olarak en değerli dostlarımız öğrencilerimiz. Onların hayatlarında sanatı var etmek, sevdirmek ve hayatlarını renklendirmek en büyük amacımız.

Özgün Yurt

Çello / Gitar / Piyano

Sanat herkes için. Artık sanat lüks bir ihtiyaç olmamalı. Bizler bunun için varız. Çocuklarımız çalgılarını gerçekten ilgiyle ve sevgiyle icra ediyorlar. Biliyoruz ki hayatlarında hep bir adım önde olacaklar.